HAKKIMIZDA

Avint, zirvelerin tercihi!

Avint uluslararası havacılık profesyonel,bağımsız uçak motoru bakım yönetim hizmetleri sunan ve uçak motorları portföyleri için uygun maliyetli teknik,ticari,lojistik yönetimi hizmeti veren 2015 yılında kurulmuş bir şirkettir.

SERVİSLER

 • ASSET DISPOSAL &
  SURPLUS INVENTOY
 • COMPONENT
  LEASING
 • FLYING HOUR
  CONTRACTS
 • MAINTENANCE REPAIR
  &OVERHAUL
 • PARTS SOURCING
  SOLUTIONS
 • REPAIR
  OVERHAUL MANAGEN

ASSET DISPOSAL & SURPLUS INVENTOY

Avint uluslararası havacılık  MRO ve  finansal kurumlara artı envanter pazarlama ve varlık bertaraf çözümleri sağlamıştır. Güvenli ve emin ellerde olduğunuzu bilerek en iyi finansal getiriyi size sunmak için satış programlarını yönetir.
 
Artı envanter değeri genellikle gözardı edilir.Fakat biz müşterilerimizin artı envanteri ve varlık gerçek değerini anlamaları için yardımcı oluruz.Kendimize yaklaştığımız özen ve dikkatle size de yaklaşırız.Teknik ekibimiz parçaları en son standartlarda muhafaza edilmesini sağlar ve satış ekibimiz dünya çapındaki müşterine pazarlar – size en iyi finansal getiriyi verir.
 

COMPONENT LEASİNG

Avint havacılık parça kiralama ve anahtar meclisleri gibi büyük ögeleri içeren bileşenlerin bir dizi kiralama avantajlarını da getiriyor.

Operatörlerimiz filo ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan tüm sarf malzemelerini içerebilir bileşen paketleri leasing düzenlemeleri ile formüle edilmiş Avint uluslarası havacılık uzmanlığında bu deneyimi kullanmak isteyebilirsiniz.

FLYING HOUR CONTRACTS

Avint uluslararası havacılık uçuş saat bazında tam rotable sözleşme yönetiminin tecrübeli sağlayıcılarından biridir.Bu sözleşmeler operatörlere şu avantajları sunar;
 
-Sabir ve tahmin edilebilir işletme maliyetleri
-Envanter havuz erişim isteğine bağlı konsinye paketi
-Garantili hizmet düzeyleri
-Yedek parça gereksinimleri için temas birçok nokta
 
Kısacası;Uçuş saat sözleşmelerimiz  ve insan gücü maliyetleri altyapımız operatörlerimizi yormadan profesyonel ve tecrübeli malzeme yönetiminin tüm faydalarını sunar. 
 

MAINTENANCE REPAIR & OVERHAUL

MRO(BAKIM-ONARIM-REVİZYON)

Avint uluslararası havacılık bakım,onarım,revizyon işlemi aviyonik,uçak gövde,iniş dişli,güvenlik ekipmanları,yapı,APU & motor alanlarında onarım ve revizyon satıcı yönetim hizmeti aracılığıyla,müşterilerine uçak destek programları sunabilmektedir.Bunu yaparken maliyet ve etkin fiyatlama çözümlerimiz ile anlamlı bir hizmet ve en iyi düzeyde teslimat sağlarız.

 

Tüm bileşen onarımlar OEM ve bağımsız kalite onaylı onarım kuruluşlarının hizmetlerini kullanan özel bir MRO destek ekibi tarafından yönetilmektedir.

PARTS SOURCING SOLUTİONS

Avint uluslararası havacılık kaynak çözüm sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.Müşterilerimize tüm uçak tipleri için kaynak tedariği sağlayabiliriz.Stoklarımızda değilse bile biz sizin için dünya çapındaki kaynaklardan kolayca bulabiliriz.
 

REPAIR & OVERHAUL MANAGENT

BÜTÜN TAMİR SÜRECİNİ YÖNETMEK ( MANAGING THE WHOLE REPAİR PROCESS)
 
Avint uluslararası havacılık parça ve bileşenlerin tümü bir değişim olarak mevcuttur.Havayollarının kendi stoklarında yüksek maliyetlİ bileşenlerini korumak gerekir, filo stok maliyetleri herhangi bir artış olmadan havada tutulur böylece parçalar zamanında verilmiş olur.
Müşteriler için avantajları;
Bu programlar müşterilerin maliyet artı ve sabit oran ücretleri dahil ödeme seçeneği ve profesyonel hizmet sunuyor.